Merkezimiz

1994 yılında kurulan, AFM (Antalya Fizik Tedavi Merkezi, Şirketi), Fizikalya Tıp Merkezi adıyla, Antalya’da Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında uzman doktorları, hemşireleri, fizyoterapistleri ,  yöneticileri, tıbbi sekreterleri ile güvenli ve yüksek standartlı hizmet vermektedir.

Fizikalya Tıp Merkezi, en yüksek standartlarda, sürekli yenilenen eksiksiz günümüz teknolojilerini, uzman kadrolarının özenli çalışmaları ile bir araya getirerek toplumun her kesimine daha sağlıklı bir yaşam sunmayı hedeflemiştir.

Fizikalya Tıp Merkezi’nde hastaların tedavisi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru tarafından belirlenen, tanısına uygun olarak kişiye özel planlanmaktadır. Planlanan tedavi doğrultusunda bir tedavi programı izlenmektedir. Uzman fizyoterapistler tarafından, klasik  tedavi teknikleri yanısıra dünyada kabul görmüş son teknoloji en modern fizik tedavi araçları kullanılarak tedavileri yapılmaktadır.

Fizikalya Tıp Merkezi, kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarını sürekli geliştirmektedir.

Fizikalya Tıp Merkezi, hastalarının yaşam kalitesini arttırmak için tedavi şartlarını çok daha rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirmeyi amaç edinen, kaliteden ve meslek ahlakından ödün vermeyen,  çağdaş bilge ve son teknolojinin takipçisi olan ve bunları hastalarıyla paylaşmayı hedefleyen, hastalarına rehber, uzmanlık alanlarında referans bir merkez olmayı sürdürmektedir.

Fizikalya Tıp Merkezi, uzmanlaştığı bu alanlarda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermekte, uzman kadrosu ve ileri teknoloji desteğiyle hastalarına Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.

Fizikalya Tıp Merkezi, artan hizmet kalitesi, genişleyen kadrosu ve gelişen teknolojileri ile hizmet yelpazesini genişleterek daha sağlıklı günlere ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Okunma 10377 defa Son Düzenlenme Cuma, 09 Aralık 2016 08:23
Fizikalya Tıp Merkezi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon'da, Antalya'nın önde gelen ismi... Randevu İçin: 0242 316 66 44 - 0242 248 37 22